Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Cudowna terapia – komedia terapeutyczna

7 października, 2023 godz. 17:00

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku.

Małżeństwo to niebo czy piekło?

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

 Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Cudowna Terapia obsada: 

Joanna Dorek: Małgorzata Lewińska
Walenty Dorek : Dariusz Kordek
Terapeuta: Artur Pontek

Bilety do nabycia:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95494/Mi%C5%84sk+Mazowiecki/Cudowna+Terapia/
https://biletyna.pl/spektakl/Cudowna-terapia?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=perfmax&utm_content=&utm_agid=&utm_term=&creative=&device=c&placement=&gclid=CjwKCAjw3oqoBhAjEiwA_UaLtuWpy1q9s30OkLbce9wRs-AsNUS94EPA6w-n5STgOr6dDgF2F4nVmBoCRPYQAvD_BwE#bilety

Szczegóły

Data:
7 października, 2023
Godzina:
17:00

Organizator

Agencja Artystyczna Artex
Phone
+48 515 400 723
Email
info@koncertartex.com
Zobacz witrynę: Organizator
Scroll to Top
Skip to content